O firmie

O firmie

 

P.H.P.U. Arpol to firma z długoletnią tradycją, działająca na rynku odzieży roboczej.

 

Od 1989 zaopatrujemy firmy na terenie zarówno województwa śląskiego, jak i całego kraju. W 1996 roku powstały oddziały w Opolu i Dąbrowie Górniczej. Bogata oferta odzieży oraz obuwia, w połączeniu z zespołem wykwalifikowanych pracowników, zapewnia owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi. Cenimy długoterminową współpracę oraz rzetelność co pozwoliło nam stać się liderami w wielu dziedzinach.

 

Staramy się, aby nasi partnerzy biznesowi otrzymywali nie tylko najwyższej jakości towar, ale również najlepsze ceny i wszelką możliwą pomoc. Zapewniamy najwyższą jakość usług podchodząc do każdego klienta indywidualnie.

 

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm w obuwie, odzież roboczą i ochronną, sprzęt do prac na wysokości oraz środki czystości. Zapewniamy pełną ochronę pracowników, a nasza oferta to nie tylko towar, ale również fachowe doradztwo, szybkie terminy realizacji, transport na miejsce, różne formy rozliczeń, fabryczne ceny oraz transport do 50km, na dalsze odległości - wysyłka kurierem.

 

W ofercie posiadamy produkty wielu producentów.

 

Misja

 

Chcemy być najlepszym partnerem biznesowym, zaspokajając możliwie jak najlepiej potrzeby klientów.

 

Pragniemy aby nasi klienci zadowoleni byli nie tylko z jakości towaru, ale również warunków, obsługi i procesu sprzedaży.
Naszym celem jest również systematyczny rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz towarów. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości oraz oferty współpracy. Dbamy o wizerunek firmy przyjaznej i potrafiącej spełnić wszystkie oczekiwania.


Pragniemy ponadto zapewniać naszym pracownikom możliwość stałego rozwoju i pracy w przyjaznej atmosferze oraz promować ich zaangażowanie i kreatywność.